درباره‌ی حیابرند بیشتر بدانیم

حیا نام برند پوشاک اسلامی-ایرانی است که در زمینه طراحی و تولید و عرضه پوشاک بانوان فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ آغاز نموده است. حیا با هدف ایجاد یک چارچوب و تعیین معیار مشخص جهت ایرانی و اسلامی بودن پوشش بانوان؛ در زمینه پوشاک اسلامی شکل گرفت. مجموعه حیا دارای گروه‌های طراحی؛ تولید؛ توزیع؛ فروش؛ فرهنگی و گروه پژوهشی و تحقیقاتی است. که در هریک از این گروه‌ها افرادی مجرب و خلاق مشغول به کار هستند و همگی دارای دغدغه دینی و فرهنگی نسبت به موضوع حجاب هستند. در مجموعه پوشاک اسلامی حیا به صورت مستقیم و غیرمستقیم بالغ بر ۱۰۰ نفر مشغول به کار هستند که این خود گویای گستردگی فعالیت‌های مجموعه حیا است. پوشاک اسلامی حیا علاوه بر تولید محصولات حجاب در زمینه‌های چادر؛ مانتو؛ مقنعه و… به عنوان بزرگ‌ترین عرضه‌کننده برندهای برتر محصولات حجاب فعالیت دارد. مجموعه حیا با گرد هم آوردن بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات حجاب از تمامی برندهای مطرح سعی داشته تا بتواند یک مجموعه کامل در حوزه پوشاک ایرانی و اسلامی فراهم آورد که در این زمینه موفق بوده است. مجموعه پوشاک ایرانی اسلامی حیا با در نظر گرفتن دغدغه‌های بانوان ایرانی برای انتخاب لباس پوشیده بر آن است تا ضمن تولید و عرضه چادر به عنوان حجاب برتر جهشی نو در زمینه تولید مانتو با معیارهای اسلامی ایرانی ایجاد نماید.

مجموعه حیا عضو انجمن تولیدکنندگان محصولات حجاب بوده و رئیس هیئت مدیره این مجموعه به سبب دانش و توانمندی‌های بالای خود و سابقه‌ای طولانی در زمینه تولید پوشاک؛ در سال ۹۴ به عنوان نایب‌رئیس انجمن تولیدکنندگان محصولات حجاب انتخاب گردیده است.

شرکت در نمایشگاه‌های معتبر پوشاک برای ارایه محصولات باکیفیت با قیمت مناسب جهت رفاه حال مشتریان عزیز و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب از جمله فعالیت‌های مجموعه حیا است.

حیا برند